خرید بلیط پرواز تفریحی پاراگلایدر تهران


قیمت پرواز تفریحی با پاراگلایدر شروع از ۴۵۰ هزارتومان

با پرکردن فرم زیر و پرداخت هزینه بصورت آنلاین و با استفاده از رمز دوم، هیجان پرواز را تجربه کنید. بعد از انجام رزرو ظرف ۲۴ ساعت جهت انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس خواهیم گرفت.

در حال بارگذاری ...

پاسخ سوالات شما در زمینه پرواز با پاراگلایدر

1دلیل تفاوت قیمت پرواز تفریحی در سایت شهید عسگری (ورداورد) و سایت کرج چیه؟
از ابتدای خرداد سال ۱۴۰۰ مبلغ ۲۰۰ هزارتومان ورودی بابت استفاده از خدمات سایت شهید عسگری (ورداورد) از هر نفر اخذ میشه. سایت کرج ورودی نداره و دلیل این اختلاف قیمت هم همین موضوع هست.
2مدت زمان پرواز چند دقیقه است؟
مدت زمان پرواز وابسته به جریان‌های ترمال و وضعیت جوی است و زمان آن بین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه خواهد بود. در صورت درخواست می‌توان با پرداخت هزینه اضافی مدت زمان پرواز را افزایش داد.
3تفاوت پرواز تفریحی معمولی و آکروباتیک چیه؟
در پرواز تفریحی معمولی شما تنها ۲۰ دقیقه پرواز خواهید داشت. در صورتی که در پرواز تفریحی آکروباتیک در طی ۲۰ دقیقه پرواز خلبان با مهارت خود به انجام حرکات آکروباتیک و مانورهای هیجان انگیز خواهد پرداخت.
4چه پوششی داشته باشم و وسایل ضروری چیست؟
برای انجام پرواز تفریحی داشتن لباس اسپرت و کفش کتانی کافیه. در فصل های سرد پوشیدن لباس گرم و داشتن دستکش گرم توصیه می‌شه. برای دریافت فیلم داشتن رم میکرو اس دی و یا داشتن نرم افزار Share it در گوشی به انضمام فضای خالی 3 گیگ به ازای هر فیلم ضروری هست. در تابستان به همراه داشتن یک بطری آب و استفاده از کرم ضد آفتاب توصیه می‌شود.
5پرواز با پاراگلایدر مطمئنه؟ چه خطراتی داره؟
در همه ورزش‌های هوایی بحث ایمنی وابسته به تخصص و تعهد خلبان در رعایت نکات ایمنی دارد. طبق آمار احتمال اینکه شما در حین رانندگی دچار حادثه شوید بیشتر از وقوع حادثه در حین پرواز با پاراگلایدره. تیم آسمان تهران با سال‌ها تجربه و بهره‌گیری از خلبان‌های مجرب آمار وقوع سوانح را به صفر رسانده است.
6آیا حضور خلبان الزامی است؟
بله، هدایت پاراگلایدر نیاز به مهارت و گذراندن دوره های آموزشی مربوطه داره. در صورتی که تمایل به یادگیری پرواز با پاراگلایدر را دارید باید آموزش های لازم را ببینید. برای مشاهده دوره‌های آموزشی از قسمت آموزش پاراگلایدر اقدام بفرمایید.
7امکان پرواز بصورت ۲ نفره وجود دارد؟
هر چتر بجز خلبان که از گروه اسمان تهران هست توانایی حمل یک نفر مسافر دیگه رو داره. پس برای هر نفر بایستی یک بلیط خریداری بشه. در صورتی که تمایل دارید به همراه دوستان و آشنایان بصورت همزمان با چترهای مجزا پرواز کنید قبل از پرواز به ما اعلام کنید تا هماهنگی‌های لازم صورت بگیره.
8آیا خانم‌ها هم مجاز به استفاده از خدمات شما هستند؟
بله، استفاده از خدمات پرواز تفریحی با پاراگلایدر برای آقایون و خانمها مجازه و هیچ مشکلی نداره.
9خانم هستم و ترجیح میدهم خلبان پروازم خانم باشد، آیا خلبان خانم هم دارید؟
متاسفانه خیر، تمامی خلبان‌های گروه آسمان تهران آقا هستند. بزودی یک خلبان خانم هک به جمع ما اضافه میشه. ذکر این نکته ضروریه که پرواز تفریحی دو نفره از نظر شرعی هیچ اشکالی نداره و بدن مسافر و خلبان تماسی ندارند.
10اگر کسی قصد پرواز نداشته باشد امکان حضور در محل تیک آف و تماشا را دارد؟
بله، منعی برای حضور دوستان و کسانی که قصد پرواز را ندارند وجود ندارد. شما با پرداخت هزینه ترانسفر می‌توانید به محل تیک آف بروید و دوستانتان را تا محل تیکاف همراهی کنید. در نهایت به همراه پاترول به محل فرود دوستتان خواهید رفت.
11ترانسفر چیه و چقدر هزینه داره؟
ترانسفر در واقع هزینه انتقال شما از سایت به محل تیکاف در بالای کوه هست. هزینه ترانسفر برای هر نفر ۱۰۰ هزارتومان می باشد که ۵۰ هزارتومان آن کرایه خود شخص و ۵۰ هزارتومان کرایه خلبان می‌باشد. اگه دوست و آشنایی از شما دوست داره همراهتون بیاد تا محل تیکاف، هزینه ترانسفر برای همراه ۵۰ هزارتومانه..
12آیا مسافران پرواز تحت پوشش بیمه قرار دارند؟
تمام مسافران تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی خلبان قرار دارند. ولی اصلا تو فکر بیمه نباشید چون قرار نیست اتفاقی بیافته. :)
13تاریخ‌های مورد نظر من برای پرواز در فرم رزرو نیست، چیکار کنم؟
در صورتی که تاریح مورد نظر شما برای رزرو در سایت فعال نیست از طریق واتزاپ با ما تماس بگیرید و رزروتونو انجام بدین.
14محل پرواز کجاست؟
معمولا اکثر افراد ترجیح میدن پرواز سایت شهید عسگری (ورداورد) انجام بشه. ما امکان ارایه خدمات پرواز تفریحی هم در سایت شهید عسگری و هم در سایت پاراگلایدر سوپا و سایت کردان و عظیمیه کرج را داریم. البته این محل‌ها قطعی نیستن و بستگی به شرایط جوی ممکنه تغییر کنن. قبل از پرواز حتما در مورد محل پروازتون به شما اطلاع رسانی میشه. اگر خودتون هم سایت خاصی رو ترجیح میدین به ما اطلاع بدید.

مشاوره قبل از رزرواز طریق واتزاپ آسمان تهران

شما علاقمندان به تجربه‌های هیجان‌انگیز می‌توانید از طریق واتزاپ و تلگرام (۰۹۳۸۸۶۸۱۸۶۹) بلیط خود را رزرو نمایید , و سوالات خود پیرامون زمان‌های مناسب پروازو... را از ما بپرسید