خرید بلیط پرواز تفریحی پاراگلایدر تهران


قیمت پرواز تفریحی با پاراگلایدر تنها ۴۵۰ هزارتومان

با پرکردن فرم زیر و پرداخت هزینه بصورت آنلاین و با استفاده از رمز دوم، هیجان پرواز را تجربه کنید. بعد از انجام رزرو ظرف ۲۴ ساعت جهت انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس خواهیم گرفت.

مشتری گرامی ساعت‌های اعلام شده وابسته به شرایط جوی دارند و در صورت نامناسب بودن شرایط جوی و به منظور ایمنی و سلامت شما عزیزان امکان تغییر زمان پرواز شما وجود دارد.

بارگذاری...

پاسخ سوالات شما در زمینه پرواز با پاراگلایدر

 
1مدت زمان پرواز چند دقیقه است؟
مدت زمان پرواز وابسته به جریان‌های ترمال و وضعیت جوی است و زمان آن بین ۱۵ الی ۲۰ دقیقه خواهد بود. در صورت درخواست می‌توان با پرداخت هزینه اضافی ارتفاع بیشتری گرفت و مدت زمان پرواز را افزایش داد.
2تفاوت پرواز تفریحی معمولی و آکروباتیک چیست؟
در پرواز تفریحی معمولی شما تنها ۱۵ دقیقه پرواز خواهید داشت. در صورتی که در پرواز تفریحی آکروباتیک در طی ۱۵ دقیقه پرواز خلبان با مهارت خود به انجام حرکات آکروباتیک می‌پردازد.
3چه پوششی داشته باشم و وسایل ضروری چیست؟
برای انجام پرواز تفریحی داشتن لباس اسپرت و کفش کتانی کافی است. در فصل های سرد پوشیدن لباس گرم و داشتن دستکش گرم ضروری هست. برای دریافت فیلم داشتن رم میکرو اس دی و یا داشتن نرم افزار Share it در گوشی به انضمام فضای خالی 3 گیگ به ازای هر فیلم ضروری هست. در تابستان به همراه داشتن یک بطری آب و استفاده از کرم ضد آفتاب توصیه می‌شود.
4پرواز با پاراگلایدر چه خطراتی دارد؟
در همه ورزش‌های هوایی بحث ایمنی وابسته به تخصص و تعهد خلبان در رعایت نکات ایمنی دارد. طبق آمار احتمال اینکه شما در حین رانندگی دچار حادثه شوید بیشتر از وقوع حادثه در حین پرواز می‌باشد.
5آیا حضور خلبان الزامی است؟
بله، هدایت پاراگلایدر نیاز به مهارت و گذراندن دوره های آموزشی مربوطه است در نتیجه حضور خلبان الزامی است. در صورتی که تمایل به یادگیری پرواز با پاراگلایدر بصورت را دارید باید آموزش های لازم را ببینید. جهت بررسی دوره‌های آموزش پاراگلایدر از منوی آموزش پاراگلایدر اقدام فرمایید.
6امکان پرواز بصورت ۲ نفره وجود دارد؟
هر چتر توانایی بجز خلبان توانایی حمل یک نفر مسافر را دارد. در صورتی که تمایل دارید به همراه دوستان و آشنایان بصورت همزمان پرواز کنید قبل از پرواز به ما اعلام کنید تا هماهنگیهای لازم صورت گیرد.
7خانم‌ها هم مجاز به استفاده از خدمات شما هستند؟
بله، بانوان گرامی نیز می‌توانند از خدمات پرواز با پاراگلایدر و دوره‌های آموزشی استفاده کنندو منعی وجود ندارد.
8آیا خلبان خانم هم دارید؟
متاسفانه خیر، تمامی خلبان‌ها آقا هستند.
9هزینه ترانسفر چقدر است؟
هزینه ترانسفر برای هر نفر ۸۰ هزارتومان می باشد که ۴۰ هزارتومان آن کرایه خود شخص و ۴۰ هزارتومان کرایه خلبان می‌باشد.
10اگر کسی قصد پرواز نداشته باشد امکان حضور در محل تیک آف و تماشا را دارد؟
بله، منعی برای حضور دوستان و کسانی که قصد پرواز را ندارند وجود ندارد و شما می‌توانید با هماهنگی قبلی این موضوع را اعلام کنید.
11مسافران پرواز تحت پوشش بیمه قرار دارند؟
تمام مسافران تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی قرار دارند.
12تاریخ‌های مورد نظر من برای پرواز در فرم رزرو نیست، چکار بکنم؟
در صورتی که تاریح مورد نظر شما برای رزرو در سایت فعال نمی باشد. از طریق واتزاپ با ما تماس گرفته تا در صورت امکان برای شما رزرو انجام دهیم.
 

اطلاع از زمان‌های مناسب پرواز و رزرو بلیط

شما علاقمندان به تجربه‌های هیجان‌انگیز می‌توانید از طریق واتزاپ و تلگرام (۰۹۳۸۸۶۸۱۸۶۹) بلیط خود را رزرو نمایید , و سوالات خود پیرامون زمان‌های مناسب پروازو... را از ما بپرسید